“Człowiek potrafi się zmienić” – wywiad na 25-lecie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej z dr hab. Michałem Bilewiczem, prof. UW

W dziale „Wydział w mediach” zamieszczamy wywiady z naszymi pracownikami i doktorantami. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem na 25-lecie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej z Michałem Bilewiczem. Z okazji 25-lecia swojego istnienia FNP wybrała 25 naukowców z różnych dziedzin, którzy w przeszłości byli beneficjentami programów Fundacji. Każdy z naukowców udzielił Fundacji wywiadu na temat własnej drogi naukowej, zainteresowań i spojrzenia na swoją dziedzinę wiedzy. W rozmowie zatytułowanej „Człowiek potrafi się zmienić” Michał Bilewicz opowiada o specyfice psychologii społecznej i badaniach prowadzonych w jego zespole.

Wydział w mediach

Data publikacji: 14 października 2016